KRN Ajans
Dijital Çalışma Odası ile Her Şey Tek Bir Yerde.

Türkiye çapında birçok öğretim kurumu ve belediyenin aktif olarak kullandığı ödüllü eğitim projemiz ile eğitimi tüm öğrencilerin evine getiriyoruz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Aktif Özellikler
  • Çift Katmanlı 4k Eğitim paketi
  • Konu Tarama Testleri
  • Deneme Sınavları
  • Uzaktan Eğitim Entegrasyonu
  • Paragraf okuma Modülü
  • İstatistik Paneli
Dersler Hazır

Multimedya kütüphanemiz 1-12. sınıf tüm müfredatı kapsayan derslerle dolu. Bu dersler, birçok kurumdan alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından çekildi, tarafımızdan özenle hazırlandı ve öğrencilerimizin hizmetine sunuldu.

Soru Havuzu

Binlerce soru, sistemi kullanan kurumlar tarafından kullanılabiliyor. Türkiye çapında deneme sınavlarından kurum içi testlere kadar birçok farklı sınav, Dijital Eğitim üzerinden düzenlenebiliyor.

Image

CiFT KATMANLI 4K EGiTiM

1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm müfredat derslerini içeren, konu ve sınıflara göre ayrılmış 4K kalitesinde yüzlerce ders kaydı, çalışma odalarında öğrencileri bekliyor.

SORU HAVUZU & SINAV SiSTEMi

Konu tarama testleri ve deneme sınavları düzenleyin, kendi sorularınızı ekleyin, çözümlerini ekleyin. Tüm öğrenci istatistiklerini tek bir panelden kontrol edin, zamandan kazanın.

iSTATiSTiK PANELi

Öğrencilerimiz izlediği tüm videoları, çözdüğü testleri, girdiği sınavları ve aldığı puanları bu panelden takip edebilir.

ONLINE UZAKTAN EGiTiM SiSTEMi

Adobe Connect, Zoom, Microsoft Teams vb. tüm uygulamalar Dijital Eğitim’e entegre edilebilir. Bu şekilde hem öğretmenlerimiz, hem öğrencilerimiz tüm eğitim ihtiyaçlarına tek bir arayüzden ulaşmış olur. Yapılan dersler sunucularımıza kaydedilir ve tekrar izlenebilmeleri için öğrencilerinizin çalışma odasına yüklenir.

“PARAGRAF OKU”

Binlerce paragraf, öğrencilerin okuma hızını arttırmak ve genel kültürünü geliştirmeleri için çok ideal ve benzeri olmayan bu modül, öğrencileri çalışma odalarında bekliyor.

Kazımdirik Mahallesi 375 sok No 1 K1 D101

+90 546 212 79 88

KULLANICI ADI   30000000000

ŞİFRE   123456